Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Bo?es?aw

Bo?es?aw

www.med.lenos.pl - Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Łóżka szpitalne

www.med.lenos.pl - Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Wózki reanimacyjne - http://www.med.lenos.pl

Doposażamy klientów indywidualnych, szpitale jak również prywatne praktyki medyczne. Z nami znajdziesz sprzęt medyczny a także aparaturę medyczną w dobrej cenie. Sprawdź na naszej stronie w internecie ceny naszych sprzętów. Pamiętaj, iż jeśli kupujesz więcej sprzętu jesteśmy w stanie obniżyć cenę. Możemy Państwu dać spore rabaty. Dbamy o naszych kupujących proponując im świetnej jakości asortyment w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do współpracy. Mamy w ofercie sprzęt jak również aparaturę medyczną uznanych producentów. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
http://aparatekg.fox.olsztyn.pl/
http://szafa-medyczna.fox.olsztyn.pl/
Wszystkie z urządzeń, które są w naszej ofercie, posiada wips do rejestru wyrobów medycznych. Nasz sprzęt został również umieszczony w rejestrze produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz produktów biobójczych. Nasz firmowy sklep medyczny w Bielsku-Białej, jest on dobrą okazją aby osobiście poznać asortyment Euro-Medical. Znaczną część naszej oferty eksportujemy do Francji czy Wielkiej Brytanii. Wysoka jakość naszych produktów potwierdzają także nasze nagrody, wyróżnienia i certyfikaty. Początkowo nasza oferta nie była duża – 6produktów, by w roku 2019 powiększyć nasz asortyment do ponad 500 produktów. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów, sprzedając sprzęt również pod indywidualne zamówienia.
http://ssaki-szpitalne.lenos.pl/
http://med.cloe.com.pl/
http://pompa-infuzyjna.cloe.com.pl/
Do Państwa dyspozycji pozostają przeszkoleni pracownicy z doświadczeniem w naprawie sprzętu szpitalnego. W trosce o nieprzerwaną pracę urządzeń medycznych doradzamy szpitalom, gabinetom prywatnym oraz innym służbą zdrowia kompleksowy serwis aparatur medycznych. Profesjonalnie i skutecznie naprawiamy ultrasonografy, rezonanse,mammografy, ssaki i inne aparaty medyczne, wymagające nieprzerwanego działania. Plaówką korzystającym z napraw urządzeń medycznych gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie i fachowe wykonanie prac naprawczych przez mądrych i wykształconych inżynierów. Wychodzimy naprzeciw za potrzebowaniom klientów, proponując waszej placówce wysokiej jakości usługi serwisowe aparatury medycznej.
http://www.med.iris.szczecin.pl/
http://www.sklep.lux.olsztyn.pl/
http://aparat-ekg.lenos.pl/
Posiadamy możliwość umówienia na wizytę celem określenia potrzeb serwisowych i przygotowania umowy stałej opieki serwisowej nad całościowym asortymentrm placówek szpitalnych. Każda umowa sporządzana jest odrębnie z uwzględnieniem Państwa potrzeb oraz założeń. Polecamy Wam wysokiej klasy obsługę serwisową i opiekę serwisową urządzeń medycznych z wielką gamą możliwości. Już dziś poznaj naszą ofertę na naprawę sprzętu medycznego. Naszym celem jest zapewnienie ciągłości pracy urządzeń medycznych oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zachęcamy do skorzystania z naszego działu technicznego. Posiadamy Serwis sprzętu medycznego w całym kraju.
http://www.fotele-ginekologiczne.lenos.pl/
http://ssaki-szpitalne.lenos.pl/
http://www.sklep.max.pomorskie.pl
Ekwipunek medyczny potrzebny jest zwłaszcza figurom chorującym, które niemało czasu spędzają w szpitalach.
Przynależą do niech nie jedynie ludzie w podeszłym wieku, jakkolwiek coraz to częściej też ludzie młodzi, a nawet dzieci, które niestety także dotykają różne choroby.
Pamiętajmy jednak, iż wielu chorobom jesteśmy w stanie sami zapobiegać, dbając na przykład o zdrowy styl życia.

http://pompa-infuzyjna.cloe.com.pl/
http://med.cloe.com.pl/
Trzeba wiedzieć o pozycji, w jakiej należy ułożyć poszkodowanego, a następnie czekać na przyjazd pogotowia. Ratownicy będą już posiadali na pewno sprzęt medyczny, nosze oraz inne potrzebne narzędzia, to właśnie dzięki jakim udzielą dalszej pomocy ofierze wypadku.
Dostarczamy aparaturę medyczną najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy szpitale oraz prywatne gabinety lekarskie w wysokiej jakości sprzęt medyczny znanych i rozpoznawalnych marek producentów. Oferujemy poniżej opisane produkty:
- Aparaty KTG
- Kardiomonitory
- Holtery ciśnienia
- Łóżka szpitalne
- Szafy medyczne
- Stoły operacyjne